Malíři pokojů | Kapitán Praha s.r.o.

Firma Kapitán Praha s.r.o. působí na českém trhu více než 20 let. Za dobu svého působení si vybudovala pověst spolehlivé a flexibilní organizace. Sdružujeme až 30 řemeslníků z různých oborů: malíři pokojů, lakýrníci, natěrači, tapetáři, zedníci, štukatéři a truhláři. Realizace zakázek je rychlá, přesná a na každou z nich pečlivě dohlíží jednatel společnosti Michal Kapitán.

Na čem spolupracujeme a co všechno dokážeme vyhodnotit?

Pro firmu Kapitán Praha zajišťujeme kompletní online prezentaci & internetové poradenství na míru.

V březnu 2016 jsme navrhli a vytvořili nové webové stránky (www.malirikapitan.cz). Zaregistrovali jsme doménu, koupili hosting a pustili se do práce.

Soustředíme se na optimalizaci webových stránek. Stránky jsme začali optimalizovat od úplného začátku, bez jakékoliv historie. Společně jsme si stanovili cíl, který se nám podařilo splnit po sedmi měsících práce.

Máme na starosti copywriting. Vytvořili jsme kompletní obsah webových stránek a pravidelně píšeme blog o provedených realizacích. K oslovení zákazníků využíváme sociální sítě, které spravujeme a nastavujeme kampaně na facebooku.

A co statistiky? Na webových stránkách jsme nastavili google analytics, které pravidelně vyhodnocujeme. Sledujeme poptávky provedené přes poptávkový formulář. Uskutečněné zakázky evidujeme. V ideálním případě budeme schopni identifikovat zákazníka, pro kterého bude firma provádět další zakázku. Například pravidelné vymalování po 4 letech.

Reference: Michal Kapitán (jednatel společnosti)
Kontakt: +420 603 182 549, kapitan@malirikapitan.cz
Spolupráce: od roku 2013