Hodinářství | Martin Kalai

Martin Kalai opravuje hodiny a hodinky v Praze a blízkém okolí. Opravuje a restauruje starožitné nástěnné hodiny, stolní a podlahové hodiny. Opravuje kapesní a náramkové hodinky nebo budíky. Nabízí hodinky k prodeji. Ve své hodinářské dílně v Zápech se věnuje precizní ruční práci. Kromě oprav klasických mechanických hodinek také provádí opravy a renovace starožitných hodinjako jsou pendlovky, kukačky, rámovky, stolní a sloupové hodiny.

Na čem spolupracujeme a co všechno dokážeme vyhodnotit?

Panu Kalaiovi jsme navrhli a vytvořili nové webové stránky na míru. V rámci tvorby webu, jsme předložili i návrh podoby nového loga, které bylo schváleno bez požadavků na jakoukoliv úpravu. Přidali jsme několik podstránek a začali cílit na celou Českou republiku. Webové stránky optimalizujeme a přidáváme nový obsah. Převzali jsme správu nad účtem google moje firma, se kterým jsme začali v rámci SEO pravidelně pracovat.
Co je google moje firma, kde a jak si účet google moje firma založit nebo přivlastnit? https://www.google.cz/business/ Google analytics a statistický přehled o návštěvnících pravidelně vyhodnocujeme.
A neposledním článkem naší spolupráce je marketingové poradenství. Každý zákazník nám může kdykoliv zavolat a konzultovat nabídku ostatních agentur, freelancerů nebo katalogů. Pokud máme o firmě povědomí, objektivně popíšeme a vysvětlíme. Pokud nemáme s danou společností zkušenost, vyhledáme a zjistíme přínos jejich služeb a produktů.
Jsme rádi, že naše spolupráce s panem Kalaiem funguje už více než 5 let. Svoji spokojenost přenesl na své klienty, a protože ho jeho práce opravdu baví, stal se úspěšným v tom, co chtěl vždy dělat. Každé setkání s panem Kalaiem, ať už pracovní nebo přátelské, se nese v příjemném duchu a je plné úsměvů.

Reference: Martin Kalai
Kontakt: +420 724 184 615, m.kalai@seznam.cz
Spolupráce: od roku 2013