Šijeme stylový obsah velmi ostrou jehlou

Potřebujete své klienty nebo zákazníky přesvědčit o tom, že jste pro ně nejlepší volbou? Vzbudit důvěru, aby si vybrali právě vaše služby nebo produkty? Působit pozitivně a neotřepaně? Vyzvat čtenáře k akci?

Pomáháme vám navrhnout a vytvořit poutavý textový obsah pro vaše webové stránky, sociální sítě, kampaně nebo zpětné odkazy. Optimalizujeme text webových stránek nejen pro uživatele a čtenáře, i když víme, že jsou těmi nejdůležitějšími, ale zaměřujeme se také na vyhledávače, kteří se soustředí především na zdrojový kód a strukturu nadpisů a popisů webových stránek.

Přemýšlíme až za roh vašich potřeb

Víme o čem chtějí lidé číst. Copywriting by měl být určitě přínosný pro čtenáře. Vzdělávat, radit a pečovat o jejich potřeby. Čím více ze svého oboru sdílíte se svými zákazníky, tím více doporučení a spokojených klientů můžete postupem času získat. Někdy je rozhodovací proces při koupi nebo výběru služeb dlouhodobějšího rázu. A rozhoduje více aspektů, o kterých kolikrát vůbec nepřemýšlíme. Někdy sehraje hlavní roli štěstí. Proto bychom mu měli jít co nejlépe a nejcitlivěji naproti.

Text, který vidíte na našem webu nebo na webových stránkách našich referenčních klientů jsme navrhli a vytvořili. Stejně jako vy, chceme i my oslovit právě vás.

Jak řešíme vaší poptávku?

Pokud nás potřebujete oslovit opravdu nutně, zavolejte nám. Nezvedáme-li v daný moment telefon, při nejbližší příležitosti vám zavoláme zpět. Pokud neřešíte urgentní záležitost, napište nám. Mail nám cinká do mobilu, takže o vás ihned víme. Odpovíme vám nejpozději do 12 hodin od chvíle, kdy jste nás kontaktovali. Zpravidla to zvládáme mnohem dříve.

Domluvíme si termín schůzky, abychom se o vás, vašem podnikání a cílech dozvěděli více. Pracovat začínáme po prvním kontaktu s vámi.

Věřte, že v 99 % případů čekáme na reakci klientů, nikoliv oni na naší. Každé čekání prodlužuje možnost dosažení cílů, kterých chcete dosáhnout, nebo které jsme si společně stanovili.