Fotografie, které zaujmou a nápady, které vás chytí

Potřebujete firemní fotografie na míru určené pro online prezentaci na webových stránkách? Tématické firemní fotografie z vašich školení, manažerských konferencí, seminářů nebo firemních akcí. Fotografie speciálně vytvořené pro sociální sítě (facebook, instagram, LinkedIn, g+), upravené přímo do požadovaných rozměrů. Chcete vytvořit poutavé produktové fotografie pro váš eshop?

Jak probíhá fotografování na zakázku?

Víme, že na detailu záleží. Podle požadavků a účelu použití fotografií probíhá focení buď v našem ateliéru nebo přivezeme mobilní ateliér do určeného prostředí či přímo do vaší firmy. V případě potřeby s sebou společně s mobilními fotografickými službami můžeme přivést vizážistku, která všechny aktéry profesionálně nalíčí.

Fotografování zaměstnanců a firemních prostor

Profesionálně zpracované fotografie lze následně využít především ve firemní prezentaci a komunikaci. Pro představení vaší společnosti lze nafotit místo, kde firma působí a ukázku prostorů, jak vaše firma vypadá zevnitř. Jedná se o přiblížení se zákazníkům. Prezentace zaměstnanců na webových stránkách, sociálních sítích i na nástěnkách v chodbách vaší společnosti nebo třeba v klientských adresářích, vzbudí chuť poznat firmu blíže. Zákazníci a klienti cítí mnohem větší důvěru k vaší společnosti, pokud prezentujete tváře zaměstnanců vaší firmy nebo například prostory, ve kterých působíte.

Focení probíhá přímo v pracovním prostředí vaší společnosti. Fotografie následně upravíme dle zadání či podle pocitového vjemu. Profesionální vybavení, nasvícení, know-how a myšlenka fotografa nemůžete nahradit kompaktním fotoaparátem či mobilním telefonem. Tím chceme říci, že vy děláte výborně svoji práci. Můžete mít skvělé nápady, ale na realizaci raději oslovte odborníky, kteří mají dlouholetou zkušenost a vědí přesně, jak zachytit potřebný moment. Věřte, že v konečném důsledku si ušetříte mnoho starostí a peněz.

Jak řešíme vaší poptávku?

Pokud nás potřebujete oslovit opravdu nutně, zavolejte nám. Nezvedáme-li v daný moment telefon, při nejbližší příležitosti vám zavoláme zpět. Pokud neřešíte urgentní záležitost, napište nám. Mail nám cinká do mobilu, takže o vás ihned víme. Odpovíme vám nejpozději do 12 hodin od chvíle, kdy jste nás kontaktovali. Zpravidla to zvládáme mnohem dříve.

Domluvíme si termín schůzky, abychom se o vás, vašem podnikání a cílech dozvěděli více. Pracovat začínáme po prvním kontaktu s vámi.

Věřte, že v 99 % případů čekáme na reakci klientů, nikoliv oni na naší. Každé čekání prodlužuje možnost dosažení cílů, kterých chcete dosáhnout nebo které jsme si společně stanovili.