Mluvíme vaší řečí

Připravíme pro vás online marketingovou strategii nebo poradíme přímo na míru vašeho podnikání. Potřebujete konzultovat vaše marketingové aktivity? Zdá se vám, že si váš dotaz žádá urgentní řešení? Nevíte, kdo by vám nejlépe poradil? Oslovte nás, rádi vám poradíme. Na dotazy reagujeme včas, protože víme, že potřebujete rychlé řešení.

Na jaký online poradenský servis se specializujeme?

  • online marketingové poradenství
  • webové poradenství
  • seo poradenství
  • sociální sítě
  • copywriting
  • fotografie

Chceme, abyste se vyznali v marketingových agenturách nebo katalozích, kteří vás prostřednictvím svých obchodních zástupců a telefonních operátorů pravidelně kontaktují. Známe jejich strategie a vyznáme se v produktech, které vám prodávají. Rádi vám pomůžeme a zodpovíme otázky, které vám nejsou jasné nebo za vás celý případ vyřešíme.

Můžete se spolehnout, že informace, které s námi sdílíte, jsou důvěrné.

Jak řešíme vaše dotazy?

Pokud nás potřebujete oslovit opravdu nutně, zavolejte nám. Nezvedáme-li v daný moment telefon, při nejbližší příležitosti vám zavoláme zpět. Pokud neřešíte urgentní záležitost, napište nám. Mail nám cinká do mobilu, takže o vás ihned víme. Odpovíme vám nejpozději do 12 hodin od chvíle, kdy jste nás kontaktovali. Zpravidla to zvládáme dříve.

Věřte, že v 99 % případů se stává, že čekáme na reakci klientů, nikoliv oni na naší. Každé čekání prodlužuje možnost dosažení cílů, které jste si stanovali, nebo které jsme si společně určili.