Tvoříme webové stránky a grafiku na míru

Při návrzích webových stránek se držíme moderních a ověřených trendů, o kterých víme, že fungují. Weby tvoříme na míru vašemu oboru podnikání. Responzivní web a verze přizpůsobená pro mobilní telefony je pro nás samozřejmostí.

Proč si nás vybrat a čím se lišíme od konkurence?

Naše práce nás baví. Pracujeme tvrdě na tom, aby vaše živnost nebo firma vzkvétala. Nehledáme důvody, hledáme způsoby. Dodržujeme termíny. Odevzdáváme vám kompletní práci. Co tím myslíme?

Webové stránky od nás jsou při spuštění připraveny na soupeření ve světě vyhledávačů.

  • správně vyplněný titulek
  • správně vyplněný popisek
  • správně vyplněné meta robots
  • správně strukturované nadpisy na stránkách (háčka – H1, H2, H3, …)
  • správně vygenerová a nastavená sitemapa (sitemap.xml)
  • připravený redakční systém wordpress s přístupy pro vás a vaše spolupracovníky

Redakční systém WordPress

Webové stránky stavíme na spolehlivém, bezpečném a jednoduchém redakčním systému wordpress. Určitě vás zaujme svojí maximální flexibilitou.

Více než čtvrtina všech webových stránek na internetu je tvořena na WordPressu. WordPress má největší komunitu uživatelů a vývojářů nejen v České republice, ale hlavně v zahraničí. Miliony uživatelů pracují, programují a přizpůsobují stále nové pluginy, proto se nemusíte bát, že by na požadavky rozšíření vašich webových stránek, již neexistovalo řešení.

Při předání vašich nových webových stránek dostáváte přístup do administrace. Administrace WordPressu je velmi jednoduchá a přehledná. Máte dvě možnosti, jak své stránky spravovat:

  • rádi pro vás budeme webové stránky spravovat a včas vyřídíme všechny požadavky kdykoliv budete potřebovat něco změnit, upravit nebo přidat
  • nebo vás proškolíme a rádi naučíme, jak správně vaše webové stránky ovládat

Jak řešíme vaší poptávku?

Pokud nás potřebujete oslovit opravdu nutně, zavolejte nám. Nezvedáme-li v daný moment telefon, při nejbližší příležitosti vám zavoláme zpět. Pokud neřešíte urgentní záležitost, napište nám. Mail nám cinká do mobilu, takže o vás ihned víme. Odpovíme vám nejpozději do 12 hodin od chvíle, kdy jste nás kontaktovali. Zpravidla to zvládáme mnohem dříve.

Domluvíme si termín schůzky, abychom se o vás, vašem podnikání a cílech dozvěděli více. Pracovat začínáme po prvním kontaktu s vámi.

Věřte, že v 99% případů čekáme na reakci klientů, nikoliv oni na naší. Každé čekání prodlužuje možnost dosažení cílů, kterých chcete dosáhnout, nebo které jsme si společně stanovili.